LICITA s.r.o.

Rodinný dům v Novém Hrozenkově, okres Vsetín

Blokace
Forma prodeje: Nabídkové řízení
Stav: Blokace
Minimální nabídková cena: 2 700 000 Kč

Rodinný dům se zahradou v zástavbě rodinných domů v Novém Hrozenkově (okr. Vsetín). RD z roku 2011 je dřevostavba ve stylu starých valašských dřevěnic. RD je přízemní, s obytným podkrovím. Velmi dobrý stav. 

Rodinný dům se zahradou v zástavbě rodinných domů v západní části obce Nový Hrozenkov (okr. Vsetín), cca 2 km od centra obce u hlavní komunikace. Rodinný dům je samostatně stojící nepodsklepená stavba obdélníkového půdorysu s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím pod sedlovou střechou, postavená v roce 2011. Konstrukce domu je dřevěná, ve stylu starých valašských dřevěnic. Dispozičně RD obsahuje v přízemí zádveří, kuchyň s jídelnou, 1 pokoj s krbem, chodbu, koupelnu, WC a vstup do podkroví. V podkroví se nachází 2 pokoje, chodba, šatna (komora) a WC. Dům je připojen na elektřinu, veřejný vodovod a na veřejnou kanalizaci. Vytápění je zajištěno krbem s teplovodními rozvody, v podkroví el. přímotopy. Stavebnětechnický stav domu je velmi dobrý. Domem zastavěná plocha činí 71,76 m2 (11,96 m × 6,00 m). Energetická náročnost budovy: třída G (mimořádně nehospodárná). Rovinatý pozemek o celkové výměře 288 m2 (vč. zastavěné plochy) je zatravněný, s dlážděnými chodníky, nachází se na něm malý zahradní domek. Před domem jsou osazeny betonové zatravňovací dlaždice tvořící parkovací plochu. Ve vzdálenosti cca 15 m od severní hranice pozemku protéká Vsetínská Bečva. Nemovitosti se nachází v povodňové zóně 3 této řeky (střední riziko povodně/záplavy).

Prodej majetkové podstaty v insolvenčním řízení, dluhy na kupujícího nepřecházejí.

Prodej nejvyšší nabídce.

Lhůta pro podávání nabídek končí 15.1.2021, 12:00 hod.

Možnosti prohlídky

Prohlídka nemovitostí - rodinného domu Nový Hrozenkov - je možná dne 15.12.2020, v době od 12:00 hod. Přesný čas prohlídky si zájemce o prohlídku předem domluví se zprostředkovatelem na tel. 777 009 922 (Bc. Aneta Hájková) nebo na tel. 777 7077 310 (Ing. Pavel Bezstarosti), případně e-mailem zaslaným na adresu licita@licita.cz. Prohlídka proběhne při dodržení příslušných hygienických opatření, o kterých zprostředkovatel informuje zájemce při sjednání termínu prohlídky.

Kontakt

Bc. Aneta Hájková
Tel: 777 009 922
E-mail: hajkova@licita.cz

Napište nám, ptejte se

Copyright © 2021 LICITA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.