LICITA s.r.o.

Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální 1/2 na dvougeneračním rodinném domu v Pražmu, okr. Frýdek - Místek

93
Forma prodeje: Nabídkové řízení
Stav: K dispozici
Minimální nabídková cena: 935 000 Kč

Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální jedné poloviny na dvougeneračním rodinném domu č.p. 162 s pozemky v obci Pražmo, ležící cca 15 km jihovýchodně od Frýdku - Místku. Nemovitosti jsou situovány v klidné lokalitě, v zástavbě rodinných domů.

Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální jedné poloviny na dvougeneračním rodinném domu č.p. 162 s pozemky v obci Pražmo, ležící cca 15 km jihovýchodně od Frýdku - Místku. Nemovitosti jsou situovány v klidné lokalitě, v zástavbě rodinných domů. 

Rodinný dům č.p. 162 je samostatně stojící zděná podsklepená stavba se dvěma nadzemními podlažími a nevyužitým půdním prostorem. Dle dostupných informací byl postaven v roce 1965, je v celkově dobrém stavu, nicméně některé prvky krátkodobé životnosti jsou již zastaralé. Dispozičně obsahuje v podzemním podlaží sklepní skladové prostory a kotelnu, v prvním a ve druhém nadzemním podlaží vždy byt 3+1 s příslušenstvím. Svislé nosné konstrukce jsou kombinací tvárnic a cihel, okna dřevěná zdvojená, stropy železobetonové monolitické, střecha stanová, střešní krytina plech s nátěrem. Vnější omítky jsou břízolitové, stavba není zateplena. Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Plyn není zaveden. Vytápění je ústřední s kotlem na tuhá paliva; ohřev vody el. boilerem.

Domem zastavěná plocha činí 110 m2. K domu přiléhá udržovaná zahrada s okrasnými a ovocnými dřevinami. Na pozemku je dále postavena dílna a skleník. Celková výměra pozemků (vč. zastavěné plochy) činí 1130 m2.

Energetická náročnost budovy: třída G (mimořádně nehospodárná).

Prodej majetkové podstaty v insolvenčním řízení, dluhy na kupujícího nepřecházejí.

Prodej nejvyšší nabídce.

Lhůta pro podávání nabídek končí 30.11.2020, ve 12:00 hod.

Možnosti prohlídky

Prohlídka nemovitostí - rodinného domu Pražmo, č.p. 162 s pozemky - je možná dne 19.11.2020, v době od 12:00 hod. Přesný čas prohlídky si zájemce o prohlídku předem domluví se zprostředkovatelem na tel. 777 009 922 (Bc. Aneta Hájková) nebo na tel. 777 7077 310 (Ing. Pavel Bezstarosti), případně e-mailem zaslaným na adresu licita@licita.cz. Prohlídka proběhne při dodržení příslušných hygienických opatření, o kterých zprostředkovatel informuje zájemce při sjednání termínu prohlídky.

Kontakt

Bc. Aneta Hájková
Tel: 777 009 922
E-mail: hajkova@licita.cz

Napište nám, ptejte se

Copyright © 2020 LICITA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.